(ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ) ΛΕΒΙΔΙ - ΒΥΤΙΝΑ (ΣΠΗΛΑΙΟ ΚΑΨΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
7:30 π.μ. Αναχώρηση από ΠΕΙΡΑΙΑ και 7:45π.μ. από ΟΜΟΝΟΙΑ Αναχώρηση για ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙ στάση καθ’ οδόν. Εν συνεχεία θα επισκεφτούμε το Σπήλαιο Κάψιας, με πλούσιο διάκοσμο από πολύχρωμους σταλαγμίτες και σταλακτίτες που εντυπωσιάζουν τον επισκέπτη(έξοδα ατομικά). Συνεχίζουμε για ΛΕΒΙΔΙ στάση στην πλατεία του χωριού. Κατόπιν για ΒΥΤΙΝΑ παραμονή, γεύμα. Επιστροφή για ΣΠΑΘΩΒΟΥΝΙ στάση καθ’ οδόν. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΑ.
Αναχώρηση | Ξενοδοχείο | Διατροφή | Τιμή | Φόροι | Τελική Τιμή | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18/03 | χωρίς γεύμα | € 22 | €0 | €22 | ΚΡΑΤΗΣΕ ΘΕΣΗ ΓΙΑ 48 ΩΡΕΣ ΔΩΡΕΑΝ |