ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (ΜΠΟΥΡΑΝΙ) – ΠΗΛΙΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑ - ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ ΒΟΛΟ - ΛΑΡΙΣΑ
Το εισιτήριο του πούλμαν
το ξενοδοχείο ‘’ DIONISSOS ‘’ 3***plus στο κέντρο της πόλης της ΛΑΡΙΣΑΣ σε δίκλινα δωμάτια
το πρωινό σε μπουφέ
Αρχηγός-Συνοδός
Το τέλος ανθεκτικότητας στην κλιματική κρίση (άρθρο30 – v.5073/2023) για το ξενοδοχείο
Ασφαλιστική Κάλυψη Αστικής Ευθύνης Ταξιδιωτικών Πρακτόρων(Tour Operator)
Φ.Π.Α.
7:30 π.μ. αναχώρηση από ΠΕΙΡΑΙΑ και 7:45π.μ. από ΟΜΟΝΟΙΑ για ΛΑΜΙΑ στάσεις καθ’ οδόν. Κατόπιν για ΣΤΥΛΙΔΑ και φτάνουμε στoν ΒΟΛΟ παραμονή, γεύμα. Εν συνεχεία για την ΠΟΡΤΑΡΙΑ όπου θα θαυμάσουμε τα περίφημα αρχοντικά της και θα φτάσουμε στη ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑ το μπαλκόνι του Πηλίου όπως αποκαλείται από πολλούς με την εκπληκτική θέα στην πόλη του ΒΟΛΟΥ, στάση. Εν συνεχεία για ΛΑΡΙΣΑ τακτοποίηση στο ξενοδοχείο. Δείπνο. Διανυκτέρευση.
Μετά το πρωινό αναχώρηση για ΤΥΡΝΑΒΟ όπου θα παρακολουθήσουμε την κατασκευή του ‘’ ΜΠΟΥΡΑΝΙ ‘’ μέσα σ’ ένα πραγματικό γλέντι με τραγούδια και χορούς, με τα διάφορα φαλλικά ομοιώματα και πειράγματα των ντόπιων να κυριαρχούν, παραμονή, γεύμα (κούλουμα). Επιστροφή για ΛΑΜΙΑ στάση καθ' οδών. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΑ.
Αναχώρηση | Ξενοδοχείο | Διατροφή | Τιμή | Φόροι | Τελική Τιμή | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17/03 | DIONISSOS ‘’ 3* | με πρωινό | € 90 | €0 | €90 | ΚΡΑΤΗΣΕ ΘΕΣΗ ΓΙΑ 48 ΩΡΕΣ ΔΩΡΕΑΝ |